Budowa hali magazynowej z częścią socjalno-biurową dla firmy Goride w Mnikowie

Dynamiczny rozwój firmy oraz umiejętność w dostosowywaniu się do zmieniających się realiów rynkowych jest kluczem do bram sukcesu. Jest to pierwsza sentencja, jaka przychodzi mi na myśl, mówiąc o firmie Go Ride z Krakowa.

Jedną z głównych misji firmy Go Ride z Krakowa jest dbałość o środowisko naturalne oraz zdrowie swoich Klientów, dlaczego? W zakresie firmy Go Ride znajdziesz usługi związane ze sprzedażą oraz serwisem rowerów, oraz sprzedaż wysokiej jakości masek przeciw smogowych.

Budowę hali magazynowej dla firmy Go Ride rozpoczęliśmy w kwietniu 2019 roku, a zatem niedługo przed wybuchem pandemii COVID-19. Szybkie rozpoczęcie budowy oraz dobra koordynacja prac zaowocowała zakończeniem budowy jeszcze w marcu 2020 roku. Prace na budowie były prowadzone w ścisłej współpracy z Generalnym Wykonawcą, firmą Konspekt Hale Stalowe, zadaniem której było wykonanie konstrukcji stalowej hali wraz z jej obudowaniem płytą warstwową. Dobra komunikacja obu zespołów jest gwarancją sukces każdej inwestycji co sprawia, że pozostajemy w stałej współpracy od ponad 15 lat.

W ramach zleconych nam prac wykonano:

  • fundamenty pod halę magazynową oraz budynek socjalno-biurowy,
  • podbudowę podposadzkową oraz chudy beton podposadzkowy pod halę oraz część socjalno-biurową,
  • budowę budynku biurowego do stanu surowego otwartego (SSO),
  • hydroizolację dachu budynku socjalno-biurowego trwałą membraną dachową EPDM Firestone z 50-letnią gwarancją producenta,
  • murek podwalinowy z bloczka betonowego na wysokość 30 cm.

Dziś bogatsi o doświadczenie z roku 2021 oraz 2022 wiemy, że rozpoczęcie budowy w 2019 roku było najlepszą możliwą decyzją firmy Goride z uwagi na duże zawirowania na rynku budowlanym, które napotkaliśmy w 2020, 2021 oraz 2022 roku.

Budowa hali magazynowej z częścią socjalno-biurową dla firmy Goride w Mnikowie

Copyright © 2022 Coolship. Wszelkie prawa zastrzeżone.