Budowa hali stalowej oraz części biurowej dla firmy Amstal w Krakowie

Druga z kolei budowa zrealizowana dla firmy Amstal w Krakowie.

Niezwykle dopracowana i bogata architektonicznie hala cechuje się ciekawym oraz nowoczesnym wyglądem, jak i funkcjonalnością. Budowę hali z suwnicą dla firmy Amstal rozpoczęliśmy w marcu 2020 roku, a zatem w samym szczycie pandemii COVID-19. Znajomość rynku oraz umiejętność dopasowania się do zmieniających realiów sprawiła, że przebrnęliśmy przez cały proces budowy zgodnie z wyznaczonym harmonogramem. Terminowa realizacja inwestycji była w tym przypadku kluczowa z uwagi na współfinansowanie inwestycji ze środków Unijnych.

Prace budowlane zrealizowane przez firmę Coolship polegały na wykonaniu fundamentów pod halę z suwnicą, budowę łącznika oraz zaplecza socjalno-biurowego w postaci dwukondygnacyjnego biurowca. Z uwagi na obecność suwnicy wykonaliśmy wzmocnione fundamenty, które umożliwiają bezpieczne użytkowanie suwnicy całe dziesięciolecia. Hala została wyposażona w suwnicę o udźwigu wynoszącym Q=3,2t oraz wysokości podnoszenia haka H=4,85m. Lekką obudowę hali stalowej wykonano z wykorzystaniem płyt warstwowych. Dzięki zastosowaniu dodatkowych blach elewacyjnych uzyskaliśmy ciekawy efekt wizualny w relatywnie niskiej cenie.

Zgodnie z projektem wybudowaliśmy ścianę oddzielenia przeciwpożarowego pomiędzy halą stalową a łącznikiem. Wykonanie ściany przeciwpożarowej umożliwiło wybudowanie hali z suwnicą w klasie przeciwpożarowej E, co istotnie wpłynęło na redukcję kosztów budowy.

Duża elastyczność, dbałość o szczegóły oraz wysoka estetyka spowodowały, że zostaliśmy stałym wykonawcą firmy Amstal. Zapraszam Cię do zapoznania się z naszą pierwszą realizacją budowy hali produkcyjnej, którą znajdziesz w tym miejscu. Znajdziesz tam szczegółowy opis profilu działalności firmy Amstal, dzięki czemu dowiesz się, co sprawia, że jest to strategiczny i rozwojowy partner biznesowy.

Budowa hali stalowej oraz części biurowej dla firmy Amstal w Krakowie

Copyright © 2022 Coolship. Wszelkie prawa zastrzeżone.