Hala stalowa oraz biurowiec firmy LMS w Imielinie

Dwukondygnacyjny biurowiec o prostej formie wzbogacony drewnianymi elementami elewacyjnymi wykonany w technologii tradycyjnej z pokryciem dachu membraną EPDM.

Firma Laser Machine Service (LMS) zajmuje się profesjonalnym serwisem maszyn laserowych. Nazywany przez klientów LMS mieści się w Imielinie w ważnej dla miasta dzielnicy przemysłowej przy ulicy Józefa Hallera 23e. Firma Laser Machine Service z Imielina zaufała nam, profesjonalnej firmie budowlanej z Krakowa co zaowocowało stałą współpracą zarówno w rozbudowie firmy, jak i podczas budowy domu.

W ramach prac zleconych firmie Coolship wykonano:

  • Fundamenty pod halę stalową z suwnicą,
  • Podbudowę podposadzkową,
  • Część socjalno-biurową w stanie surowym otwartym (SSO),
  • Dach w trwałej technologii EPDM z 50-letnią gwarancją producenta.

W trakcie 10-letniego doświadczenia firma LMS ewaluowała i stale poszerzała zakres swojej działalności. Już dzisiaj korzystając z usług firmy LMS w Imielinie, możesz również wypożyczyć oraz zakupić maszyny używane, nabyć części zamienne oraz przeprowadzić remont produktów marki Trumpf. Jeszcze jedną, kluczową usługą firmy Laser Machine są projekty automatyzacji oraz modernizacji istniejących już maszyn. Szerokie wsparcie techniczne spowodowało, że firma LMS obsługuje swoich klientów na terenie Śląska, Małopolski oraz pozostałej części kraju.

Hala stalowa oraz biurowiec firmy LMS w Imielinie

Copyright © 2020 Coolship. Wszelkie prawa zastrzeżone.